30 Nisan 2009 Perşembe

B-A-L


Haftalardır yazmamışım, "Bire beş" oranında artan işyüküm sağolsun nefes alamadım, nefes aldığımda da blogdan başka şeylerle değerlendirmeye baktım zamanımı. Neyse geçelim formaliteleri, yaşıyorum sonuçta.

Biraz mistik bir başlık attım ki, okur merak etsin, nedir bu "b.a.l", bu genç neyin peşinde filan...
Anzer balı mı yoksa Beyoğlu Anadolu Lise'si kısaltması mı sadece? Acaba Balo yazacaktı da "o" mu düştü ya da Balkabağı yazacaktı da mürekkebi mi bitti. Evet kafanızda bir sürü soru işareti oluştu, bunu burdan hissettim.

Daha fazla kıvrandırmiyim, zaten resim ipucu vermek üzere yukarı konuldu, anlayan anlamıştır. Efendim bugünkü konumuz sevgili "Duman" grubunun şarkısı "B"elki "A"lışman "L"azım. Kendimce kısaltıp mistik öğeler ekledim yazıma işte, hor görmeyin.

Benim, siz üst düzey blog kullanıcıları gibi şarkı linkleme zımbırtım yok, kimse bana öğretmedi. Basayım da duptıs duptıs şarkı çalsın, HEM DE BENİM BLOG SINIRALARIM İÇERİSİNDE ! Görülmemiş şey vesselam... Nerde o imkanlar. Neyse adam öldürmeye gelince siz daha iyi bilirsiniz hohohooo.

Diyeceğim o ki, Belki alışman lazım, çok güzel bir şarkı, Duman çok güzel bir grup, hayat da çok güzel zaten diyorsanız, açınız dinleyiniz efendim. Hatta para verip alınız bu efendilerin eserlerini, onlar da kazansın, onların da yatları olsun. Bu şarkı tüm okurlara gitsin diyerek, kapıyorum şimdilik.

Zamanında gelen bir edit: Bu gencoları ben canlı da izlemiştim Parkorman'da, gayet güzeller, seyirciyle etkileşim 10 nümero... Keş vokal don atlet dolaşıyor sahnede bir klasik... Sonuçta 10 üzerinden 8, Türk grupların yüz akı. -out-