30 Mart 2010 Salı

Estaramim


Tedirgin tedirgin diken üstünde bekliyordum, sürekli omzumun üstünden arkaya paranoyakça bakmaktan boynum acır olmuştu... Ha geldi ha gelecek, gelirse ne yaparım, hazırlıksız yakalanma korkusu, başdönmeleri, abandone haller... Derken sonunda oldu.

Saldırı beklemediğim anda, beklemediğim açıdan, beklemediğim bir şekilde geldi !!! Mim şeklinde gelen bu kalleş(!) saldırıyı kınıyor, teröre bir kez daha lanet ediyorum.

Neyse ciddileşelim biraz, sevgili Karamel'e blogumu mimlediği için teşekkürü bir borç bildiğimi belirtmek isterim. Bu bir de ödülmüş efendim, bana kalırsa "mass blog spam"dan (evet şimdi ben buldum bu kavramı, patentini alamayacak kadar da tembelim, çalabilirsiniz, hükümsüzdür) başka birşey değil ya neyse, ödüle saygısızlık, nimetle de şaka olmaz !

Her fırsatta söylüyorum, ben bu mim işini sevmiyorum, ama mimlenince de mutlu oluyorum arkadaş, böyle de bir dengesizlik, bir kaos. Ama kaos kainatta hakim sanırım, bende olmuş, blogcuğumda olmuş çok mu? Mim diyorduk di mi, dalmışım, işte kurallarrrr:

- Beni ödüllendiren blog yazarının blogunun linkini vermek.
- Ödülün legosunu (?!?!) yayınlamak..
- 7 tane yaratıcı gördüğüm bloggerları ödüllendirmek.
- 7 blogun blog adresini yayınlamak
- Ödül verdiğim blogları ödülden haberdar etmek.

Görüldüğü üzere masallarda hakim "7" sayısı kullanılarak mistik, destansı bir hava da verilmiş mime... Çok başarılı, ama yemezler, yemezler çünkü 7 tane takipçim bile yok NİHOHOHA. Yaaaa naber mim, son gülen iyi güler demişler. Mimle kendimi yarıştırıyorum sanırım doktor, acil ilaç yazınız bana, 7 tane hem de. AHHH.

İşte beni arkadan mimleyenin adresi, saldırın !!! http://mylifegk.blogspot.com/

Yaratıcı gördüğüm blogları ödüllendirecem şimdi, Kraliçe Elizabeth (nur içinde yatsın) gibi bişi hissettim kendimi, elimde kılıç, şövalye ilan edecem sizi :

http://habenhasen.blogspot.com/ Jetski woman, sizi şövalye ilan ediyorum efendim, yaratınız, yarattırınız !

http://bendedimoldu.wordpress.com/ JoA Hanımkızım, sizi de Jedi şövalyesi ilan ettim, siz de yaratın, yarattığınızı ve galaksi barışını koruyun ama !

http://miniksu.blogspot.com/ Miniksu, en bir yaratıcı, en bir dizaynır, benim iznim olsa da olmasa da yaratır o, bitanedir, candır. en son 2 ay önce yazmış blogcuğuna ama, canandır.

İkinci bir emre kadar sağlıcakla kalınız, saygılar, sevgiler, höörrrmetler.