28 Şubat 2011 Pazartesi

Vay arkadaş !

Olmaz olsun böyle kuğu. Bilsem gitmezdim valla, nasıl gerdi nasıl gerdi. Hoplattı zıplattı. Bitse de gitsek dedik. Amacı bizi yüksek gerilim hattı kıvamında germek olan film (Black Swan) bu hedefine kesinlikle ulaşıyor.
Aldı zaten Oscar'ı en iyi kadın oyuncu adayı Natalie Portman. Performansına diyecek yok, filme iyi gitmiş hakikaten. Efendim spoiler filan verecek değilm, ama 24 saatten az zaman geçti, haala üzerimde bir gerginlik var, tamam en iyi gerilim filmi değildir, en iyi korku filmi de değildir ve ben gerilim/korku tarzını sevmeyen biri olarak çok da örnek bilmiyorum, ama beni gerdi arkadaş. O ne ordan biri çıkıyor, burdan biri düşüyor aaaaaaa bir dur nefes al be. Allahsız kuğu !

Bunun dışında, erotizm dozu orta-yüksek arası denilebilir (Supernaut ratingleme ajansı verilerine göre). Ay aman mahrem yerine dokunmuş, aman eğilmiş birşey yapmış... Rahatsız olana erken uyarı vatani görevimdir.

Bu arada farkındayım, blog yavaştan sinema kritik bloguna doğru kaymaya başladı gibi görükebilir, aman diyeyim alakam olmaz. Bu aralar yazacak daha değişik oluşumlar olmadığından ötürüüü. Yanlış anlaşılmak istemem !!!