31 Ağustos 2011 Çarşamba

Mevsim sonu sendromu

Diye birşey yok aslında... Bugünün günlerden 31 augustus olması nedeniyle yazdım bunu, yazın son günü takvim üzerinde malum. Ama aslında gerçek yaz bilmemne dönencesinde bilmemneymiş de bunlara giremeyecem çünkü yeterli bilgim yok. Ve belirtmek isterim ki bilgisi olmadan fikri olanlardan da hiç haz etmem (ben de bu hataya düşsem de ara ara -ama insanız be usta, hatasız olmaSSsSSSsS-).

Bu satırları size güzel ilçemiz Fethiye'den yazıyorum, Miniksu da benimle(her ne kadar yazlık olayını sevmese de), buradaki son günümüz gerçi, gece uçakla İstanbul'a dönmece... Güzel bir 6 gün geçirdim, Alışık olmadığım halde bir kitap bile bitirdim !!! R.A. Salvatore 'nin Anayurt isimli eseri, hani merak edeniniz olursa...

Bakalım bakalım işe güce verdiğim 10-15 günlük ara beni nasıl etkileyecek dönüşte, tabii ki de hiç başlamasın istiyorum ama... Para da kazanmak gerek sanki? HA bir de İstanbul'un sıcağından şikayet etmemeyi de her sene buralarda öğrenip, her sene gene tekrar nasıl unutuyorum, anlamak güç.