7 Şubat 2012 Salı

Viran olmuş buralar.

Terkedilmiş kovboy kasabası gibi blogum (ve göreceli olarak komşu bloglar da !!). Ya da emperyalizmi, kapitalizmi, kovboyları, amerikayı ve amerikayı çağrıştıran herşeyden nefret edenler için: terkedilmiş bir Babil gibi blogum (Oldu mu? Sevindiniz mi?), çöl kendine ait olanı geri almış. Yıkık dökük kumlar içinde yarısı yutulmuş...

Kovboyları sevmeyenlere selam olsun, uçuşan saman balyaları sokaklarda yuvarlanıyor diye devam edeceğim hihahayt. Ya da tamam bugün nispeten iyi günümdeyim, Babil'ciler için de şunu diyeyim, asma bahçelerin olduğu şırıl şırıl sular akan o yemyeşil cennet artık o kadar kuru ki... Hiçbir lisanda o kuruluğun karşılığı yok.

Sözün özü çok da kasvete bağlamadan şunu ekleyeyim, ya da Turgut Amca gibi "açık ve de seçik olarak söyleyeyim" : İşler pek yoğun, bırak bloga yazmayı, başka şeylere de pek az vakit kalıyor efendim. Belki bir gün iklim değişir de çöl tekrar hayat bulur, gürleyen çeşmeler tekrar hayat verir asma bahçelerin egzotik bitkilerine. Fena yazı parçalardım ben buraya, iyi de başladım ama, gene yoğunluk var :) Görüşmek üzere, ben yazamıyorum siz yazın ulan ! Okuyorum elbet.

Hiç yorum yok: